Bridgestone motosiklet yol yardımı ile yolda bırakmıyor

Bridgestone motosiklet yol yardımı ile yolda bırakmıyor

Bridgestone motosiklet yol yardımı ile sektöründe bir ilke daha imza attı. Bridgestone motosiklet yol yardımı Türkiye’de ilk defa motosiklet lastiği için yol yardımı hizmeti başlatan Bridgestone, motosiklet tutkunları ile bu haberi Eurasia Moto Bike Expo’da paylaştı.

Yetkili Bridgestone Motosiklet Lastiği Satış Noktaları’ndan alınan her 2 Bridgestone motosiklet lastiği için 1 yıl, 1 lastik için ise 6 ay ücretsiz “Bridgestone Alo Yol Dostu” hizmeti vermeye başlayan marka, motosiklet sürücülerine de 365 gün 24 saat yardım ulaştıracak.

Bridgesotone Motosiklet Lastikeleri fiyatları için www.lastikal.com.tr den faydalanabilirsiniz. Lastikal.com.tr den aldığınız bridgestone motosiklet lastikleri için yol yardımında faydalanabiliyorsunuz. 1 lastik alana 6 ay, 2 lastik alana bir yıl yol yardımı bridgestone motosiklet lastiklerinin açıklamalarında yazmaktadır.

Bridgestone motosiklet yol yardımı

Bir önceki yazımız olan Bridgestone Sport Touring Battlax T30 başlıklı konuda 110/80ZR18, 110/90-17 ve 110/90-18 hakkında bilgiler verilmektedir.