Motosiklet Kar Lastiği ile Kar Havanızı Bozmasın

Motosiklet Kar Lastiği 2019

Motosiklet kar lastikleri, yerle temas eden yüzeyleri derin vakum kanallarından oluşan bir lastik türüdür. Kullanımı, kusursuz sürüşten çok güvenlik amaçlıdır. Firmamız tarafından tecrübeli ellerle sizlere ulaştırılan kar lastikleri ile, karlı havalarda da motosiklet aşkınızı engellemenize gerek kalmaz. Firmamızın uzman kadrosu ile sizlere yardımcı olacak yetkilileri sayesinde, uzun süreli kullanıma en uygun kış lastiğini birlikte seçebileceksiniz. Bunun yanında kış lastikleri hakkındaki tüm sorularınız ve kampanyalı fiyatlardan yararlanma avantajları için firmamızı ziyaret edebilirsiniz.

Su Tahliyesinden Vakum Kanallarına!

Kışın en önemli motor problemlerinden olan kar yağışına bağlı ıslak zemin, şimdi korkulu rüyanız olmaktan çıkıyor! Firmamızda satışa sunulan motosiklet kar lastikleri ile siz de kısa ya da uzun mesafe fark etmeksizin en keyifli ve güvenli sürüş deneyimini yaşayacaksınız: yerle temas eden lastik kısmında bulunan vakum kanalları ve derin dişli yapısı ile motosiklet kış lastikleri, hem ıslak hem karlı zeminde asfaltı kusursuz seviyede kavrar. Desen blokları arasında su tahliyesini sağlayan özel dizayn geniş açılı kanallar, sadece düz yollarda değil, kısa mesafe bol frenli şehir içi alanlarda da kolay kullanım sağlamaktadır.

Sağlamlık Konu Olduğunda Aklınıza Biz Gelelim!

Konu lastik sağlamlığı ise, kesinlikle bunu bize sormalısınız. Özel geliştirilmiş karkas yapısı ile kış lastiklerimiz, dışarıdan gelen darbelere karşı güçlendirilmiştir. Bunun yanında lastik, dinamik sürüş konforu sunması nedeniyle tercih sebebidir. Ayrıca kış lastiklerinin bilindik yakıt harcama durumunun aksine, firmamızda sizlerle buluşturacağımız kış lastikleri, düşük yuvarlanma direncine sahiptir. Bu nedenle yakıt konusunda görece daha tasarruflu bir tablo çizen lastiklerimiz, yeni nesil desen ve malzeme yapısına sahiptir. . Kış lastiklerimizde mükemmel kavrama ve mükemmel yol tutuş sayesinde virajlarda sorun yaşamayacak, buzlu alanlarda dahi kısa fren mesafesinin tadını çıkaracaksınız. Uzmanlarımızla birlikte makinenize en uygun lastiği seçmek için sizleri firmalarımıza ve www.motosikletlastikleri.com internet adresimize bekliyoruz.Ağırlığı ve hamur yapısı ile yol tutuşu avantajını en üst seviyede tutan bu lastiklerimizle kışın da yoldan korkmayacaksınız. Motosiklet kar lastiklerimizde kullanılan malzemeler Avrupa çevre standartlarına uygun ürünlerdir.

Bir önceki yazımız olan Motor Çeşitlerine Göre En İyi Motosiklet Lastiği Hangisi ? başlıklı konuda En iyi motosiklet lastiği hangisi ve Hız Severlere Pirelli hakkında bilgiler verilmektedir.